Travel server

jak vložit adminscript

Co je to AdminScript?

Pokud na svůj server vložíte adminscript mnohonásobně tím rozšíříte svoje schopnosti. Kromě klasických rcon příkazů budete moci používat takové vymoženosti jako je zmrazování hráčů, explodování hráčů na dálku, tuning auta jen co do něj sednete, nesmrtelnost, jakákoliv zbraň včetně rotačáku, nekonečno nábojů, zamikání aut, změna počasí, změna skinu, změna času, změna gravitace, změna nicku a mnoho dalšího. Tento filterscript podporuje 10 levelů. První level je hráč po zaregisrtování, který může používat jen minimum těchto příkazů. Hráči s vyšším stupněm admin levelu toho mohou více. Hráč s levelem 10 je admin bez omezení. Může vše včetně zvyšování nebo snižování levelů u jiných hráčů.

Jak ho vložit na server?

Stáhněte si Xtreme admin script z www.gtam.info a rozzipujte ho třeba na plochu.

V extrahované složce jsou složky filterscripts a scriptfiles - zkopírujte je do složky s vašim serverem a potvrďte přepsání.

Otevřete soubor server.cfg ve vašem serveru a do 3. řádku od konce - filterscripts adminspec vactions připište přesně tohle: XtremeAdmin2

Takže řádek bude vypadat takhle: filterscripts adminspec vactions XtremeAdmin2

Nyní zapněte server a zaregistrujte se na něm (/register vašeheslo) a pak se odpojte a server zase vypněte.

Jděte do složky scriptfiles >> xadmin >> Users a tam najděte soubor s vašim nickem, otevřete ho v textovém editoru a změňte si level na 10. (Můžete si i trochu přivydělat zvětšením peněz v řádku Cash= )

Po připojení na server by jste se měli zalogovat automaticky. Pro zobrazení příkazů napište /xcommands A teď jste Xtrémní admin s nejlepším adminscriptem na serveru :-) kdyby jste měli nějaký problém napište do komentářů...